Karl Storz İnsuflatör Tamiri

Karl Storz İnsuflatör Tamiri, Karl Storz İnsuflatör Servisi, yedek parça, onarım ve bakım için Platon Medikal, Türkiye genelinde servis hizmeti vermektedir. Karl Storz İnsuflatör tamiri için hastanelere ve medikal sektöründe hizmet veren kurumsal firmalara yedek parça stoku ile servis sunmaktayız. Karl Storz İnsuflatör tamiri, bakımı ve onarımı yaptığımız cihazlar garantilidir. Karl Storz İnsuflatör tamiri için lütfen iletişim bölümünden bize ulaşın.

Yedek parçaları herhangi bir aracı firma olmadan tedariğini sağlayarak teknik servis hizmeti vermekteyiz. Kuruma yedek cihaz vererek iş akışının sürdürebilirliğini sağlamaktayız. Serviste değiştirilen her yedek parça garantilidir.

Karl Storz İnsuflatör Servisi

Karl Storz İnsuflatör servisi ve Karl Storz İnsuflatör bakımı için Platon Medikal, her zaman müşterilerine kaliteli hizmet sunmuştur. Amacımız, müşterilerimize daha iyi hizmeti zamanında sunmak.

Karl Storz İnsuflatör Onarımı

Karl Storz İnsuflatör onarımı için hastanelere, kurumsal firmalara ve medikal sektörüne İstanbul genelinde servis hizmeti vermekteyiz. Karl Storz İnsuflatör bakımı ve onarımı için iletişim bölümünden bize ulaşın.

  • Anakart onarımı
  • Power supply tamiri
  • Sensör değişimii
  • Basınç kalibirasyonu
Karl Storz İnsuflatör Tamiri