Platon Medikal Hakkımızda

Platon Medikal sektörde KBB Tur Motor Onarımı, Delici Kesici Motor Onarımı, Sternum Testere Onarımı ve Shaver onarımı, servis ve satış hizmeti sunmaktadır. Platon Medikal, yerli ve uluslararası kurumsal firmaların, kamu hastaneleri ve özel hastanelerin çözüm ortağı olarak servis hizmetlerini sürdürmektedir. Medikal sektöründe ve hastanelerde kullanılan elektronik cihazlara deneyimli ve uzman personellerimizle servis, bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Misyonumuz

Platon Medikal Teknoloji olarak 25 Yıldır Sağlık Sektöründeki deneyimlerimizi sizlere aktarmak için yer almaktayız. Yerli üretimler ile çözüm ortağınız olmaktayız. Misyon olarak kendimize, meslek ahlaki ile sosyal sorumluluğunun bilincinde hareket edip, Ameliyathane ve Yoğun bakım cihazları başta olmak üzere tüm tıbbi cihazlara teknik servis ve satış hizmeti vermektir. Tüm uygulamalarında, bilimsel etik ilkeleri benimseyerek uyguluyor ve bu doğrultuda ilerlemekteyiz.

Vizyonumuz

İhtiyaçlarınızı takip ederek, modern çağın yüksek standartlarındaki ürünlerimizi, İnsan sağlığı ve müşteri memnuniyeti temelini esas alarak, uluslararası kalite standartlarında çözüm ortaklığı olmaktır. Bu amaç doğrultusunda, verdiğimiz hizmetleri, yüksek kalitede sunmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

  • Yerli yazılım projelerimize yenilerini eklemek
  • Cerrahi motor onarımlarında sektör devi olmak
  • Laparoskopi sistemlerin onarımlarında sektör devi olmak
  • Endoskopi sistemlerin onarımlarında sektör devi olmak
Hakkımızda

Ameliyathane, yoğun bakım cihazları ve tüm tıbbi cihazların teknik servisi ve satışı için bize ulaşın.

İletişim